wtorek, 13 września 2016

Deska snowboardowa dla początkującego ridera

Trzeba jednoznacznie i stanowczo stwierdzić, że snowboardowe początki są nieco trudniejsze niż narciarskie, szczególnie jeżeli nie mamy żadnego doświadczenia w tym temacie, dlatego szczególnie ważne jest aby dobrać na początku taki sprzęt, który będzie idealnie dopasowany do naszych warunków fizycznych i na tyle komfortowy aby nie wyrządził nam krzywdy przy upadkach, których gwarantuję będzie na początku sporo :)


Poniżej przedstawię model deski snowboardowej, która w moim osobistym zestawieniu doskonale nadaje się dla początkujących riderów, a mowa tutaj o snowboardzie firmy Ride – model LIL'BUCK, dzięki której początki na snowboardzie będziecie miło wspominać i które nie nadszarpną zbyt mocno waszego budżetu.

DESKA SNOWBOARDOWA RIDE LIL' BUCK

Stworzona z wysokiej jakości materiałów i wzmocniona włóknem szklanym Biaxal Glass deska snowboardowa LIL'BUCK gwarantuje bezpieczeństwo i prawdziwy komfort jazdy nawet w trudnych warunkach, dlatego doskonale nadaje się ona dla najmłodszych oraz początkujących snowboardzistów. Konstrukcja deski sprawia, że jest ona odpowiednio wyważona i pomaga szybciej opanować podstawowe manewry snowboardowe, takie jak skręty czy zatrzymywanie się bez upadku.


Również ślizg i rdzeń deski zostały dostosowane dokładnie do wymogów początkującego snowboardzisty. Fusion 1500 to ślizg, który ułatwia utrzymanie deski w odpowiednim położeniu, a Foundation Tuned Core to rdzeń na tyle wytrzymały, że bez problemu sprosta ciężkim początkom na stoku, które czekają snowboardowych adeptów.


Deska LIL'BUCK wykorzystuje w swojej budowie również technologie takie jak: Twin Rocker oraz Slimewalls.


Twin Rocker

Wykorzystanie tej technologii powoduje efekt płaskości deski pod wiązaniami, dzięki czemu jest ona wystarczająco stabilna dla początkujących oraz pozwala na wykonywanie podstawowych tricków, takich jak skoki czy rail'e. Twin Rocker zapewnia również doskonałe bezpieczeństwo i ma za zadanie pomagać początkującym utrzymać się na nogach i robić szybkie postępy w nauce.

Slimewalls

Tą technologię wykorzystuje się do budowania ścianek bocznych deski dodając do niej poliuretan. Powoduje to zwiększenie twardości deski, amortyzację nieprzyjemnych drgań oraz poprawę kontroli nad deską. Slimewalls zapewnia również dodatkową ochronę przed zniszczeniem wzmacniając wytrzymałość i żywotność naszej deski.


Zaprezentowana deska snowboardowa marki Ride dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie na stronie zaprzyjaźnionego sklepu narciarskiego SnowShop - http://www.snowshop.pl/deska-snowboardowa-ride-lil-buck-2015

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz