środa, 4 listopada 2015

Wiązania Drake – czym się wyróżniają?


wiązania drake

Wiązania snowboardowe marki Drake to dosyć obszerny, zróżnicowany asortyment. Znaleźć tu można zarówno podstawowe wiązania dla początkujących, jak i modele zaawansowane, dla dobrze jeżdżących. Również miłośnicy freeride'u oraz freestyle'u odnajdą tu coś dla siebie. Jaka jest jakość proponowanych przez Ride rozwiązań i co wśród nich znajdziemy?


Wszystkie wiązania Drake są bardzo dobrze i solidnie wykonane. Cała ich kolekcja wyróżnia się, jeśli chodzi o design, a modele dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Z całą pewnością można wyróżnić się z nimi na stoku, uzupełniając swoją deskę o ciekawy szczegół.

W kwestii technicznej wiązania Drake „szczegółem” już jednak nie są. Jak wiemy, wiązania są ważnym elementem wyposażenia, warto zatem ich wyborowi poświęcić więcej uwagi. Wie o tym Drake, producent stale pracuje bowiem nad wdrażaniem nowych technologii.

Najchętniej kupowanym wiązaniem jest model Fifty. Jedną z przyczyn jego popularności jest między innymi opłacalność. Drake oferuje w tym przypadku zdecydowanie dobry stosunek jakości do ceny. Wiązania Drake Fifty posiadają canting, który pozwala na przyjęcie naturalnej pozycji podczas jazdy, dzięki czemu organizm mniej się męczy i mniej narażony jest na kontuzje. Dodatkowo na uwagę zasługuje amortyzacja w okolicy pięty, która ma istotne znaczenie podczas lądowań. Wiązania Fifty to także wysokiej jakości, szybkie pompki.


Jeśli poszukujesz wiązań uniwersalnych i niedrogich, a przy tym zależy Ci na jakości, możesz spokojnie sięgnąć po ten właśnie model. Jeśli zaś szukasz czegoś bardziej zaawansowanego, w kolekcji Drake z pewnością również znajdziesz coś dla siebie – będziesz jednak musiał liczyć się z poniesieniem kosztów wysokiej jakości sprzętu zaawansowanego technologicznie.

2 komentarze:

 1. Fajny post! Odpowiedz do Twojego pytania jest na moim blogu ;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też jestem wielką fanką snowboardu i nie mogę się doczekać sezonu :3 Szkoda, że nie można dać Twojego bloga do obserwowanych :c
  Pozdrawiam i zapraszam :)
  http://wypadzikowyblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń