piątek, 28 listopada 2014

Burton - snowboard z tradycją


burton snowboard

Firma Burton działa na rynku od dawna i przez wszystkie lata swojej pracy zyskała sobie bardzo wielu zwolenników. Zdobyła zaufanie deskarzy w wielu krajach świata głównie dzięki niezawodności, solidności i wytrzymalości desek.
Firma Burton powstała w 1977 roku w Stanach Zjednoczonych. Nazwa pochodzi od nazwiska założyciela, Jake'a Burtona Carpentera. Od początku swojego istnienia firma specjalizuje się w branży sportów zimowych, a dokładniej w projektowaniu sprzętu snowboardowego. Burton snowboard to nazwa znana już chyba każdemu riderowi.

Do produkcji swoich desek producent używa materiałów wysokiej jakości i najlepszych komponentów. Solidne drewno w rdzeniu deski zapewnia jej wytrzymałość i odporność na uderzenia, tak w przypadku desek zaawansowanych, jak i modeli podstawowych dla amatorów. Każda deska, niezależnie od przeznaczenia, jest wykonywana z dbałością o jak najwyższą jakość.

Burton snowboard to tradycja, ale również nowoczesne technologie. Producent stale idzie z duchem czasu i dba o ich wdrażanie, nie osiadając na laurach. Oferta jest stale poszerzana, a projektanci pracują nad coraz to nowszymi modelami desek, jeszcze lepszymi, nowocześniejszymi i spełniającymi wszystkie oczekiwania snowboardzistów.

Wśród szerokiej oferty rynkowej jedną z godnych uwagi propozycją jest więc z całą pewnością właśnie Burton. Snowboard tej marki to przede wszystkim wysoka jakość, solidne wykonanie i wytrzymałość. Do tego dochodzą inne cechy, którymi powinna cechować się deska - niech jednak cechą szczególną tego producenta pozostanie właśnie trwałość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz