wtorek, 28 października 2014

Snowboardowe gadżety

Wszystkich tych, którzy nie potrafią się już doczekać zimy i pierwszych opadów śniegu, zachęcamy do przeczytania naszego najnowszego artykułu. Jako że i my nie możemy doczekać się momentu, kiedy znowu założymy buty snowboardowe i przypniemy je do deski, postanowiliśmy już trochę wyprzedzić nadchodzącą zimę, przedstawiając Wam najnowsze trendy nadchodzącego sezonu.


Jako że jesteśmy zapalonymi miłośnikami tego sportu, postanowiliśmy przygotować dzisiaj zestaw najfajniejszych gadżetów, które z jednej strony ułatwią Wam czas na stoku, z drugiej pomogą Wam zapisać najlepsze wspomnienia.

Genialnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników sportów ekstremalnych są kamerki, które bez przeszkód można przymocować do naszego kasku. Dzięki nagrywaniu zjazdów, możemy uzyskać fenomenalne filmiki, do których będziemy mogli wracać w każdej chwili (nawet gdy za oknem już nie zostanie śladu po zimie i ostrych mrozach).

Niezwykle przydatnymi gadżetami są torby nerki, które można wygodnie zapiąć na biodrach lub klatce piersiowej. Dzięki tym małym torebkom, mamy wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu nic nam się nie zgubi po drodze, ani nie wypadnie z kieszeni. Poza tym trend, który ostatnio ponownie narodził się dla nerek powoduje, że mnogość wzorów i kolorów zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta.


Kompletując gadżety sportowe nie wolno zapominać o dobrych słuchawkach z wytłumieniem i odpowiednio brzmiącymi basami. Nie ma na świecie chyba nic gorszego niż źle grające słuchawki, co powoduję jedynie frustrację przy słuchaniu ulubionych zespołów i na pewno nie dodaję nam energii do dalszych sportowych wyzwań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz