wtorek, 17 marca 2015

Buty snowboardowe Burton Ambush Blimey


buty snowboardowe burton

Burton jest jednym z wiodących producentów, jeśli chodzi o sprzęt snowboardowy. W dziedzinie butów zasłynął wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Stale dba o wdrażanie nowych, czego przykładem jest modem Ambush z tego roku. W dzisiejszym wpisie parę słów na jego temat.


Buty snowboardowe Burton Ambush Blimey 2015 to propozycja ze środkowej – w kierunku górnej półki, dla riderów szukających wygodnych butów uniwersalnych. Producent postawił tu przede wszystkim na komfort użytkowania. Nie bez znaczenia była również strona wizualna i praktyczna. Jednym z głównych celów projektantów było stworzenie butów możliwie niewielkich, umożliwiających łatwiejszą jazdę między innymi snowboardzistom o większej stopie. Buty Ambush optycznie zmniejszają stopę a co za tym idzie są lżejsze i krótsze.

Rozwiązania mające na celu poprawę komfortu zostały zastosowane również w obrębie podeszwy. Jest ona wykonana w specjalnej technologii DynoLite, dającej większe wyczucie deski i lepszą amortyzację wstrząsów. Podeszwy są także lżejsze. Nie tracą swoich właściwości przy dużych mrozach. W środku buty snowboardowe Burton Ambush wykończone zostały materiałem antybakteryjnym materiałem. Ma on zapewniać świeżość.

Buty snowboardowe Burton mają również unikalny system wiązania, mający dawać poczucie pełnej kontroli podczas jazdy. Język jest cienki i profilowany do nogi.


Burton postawił w tym modelu na nowoczesność rozumianą najprościej, jak to możliwe – czyli jako wygodę, lekkość i niewielkie gabaryty. To niemal wszystko, czego oczekujemy od dobrych, uniwersalnych butów.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz